Питання-ВідповідіМОН, Молоді та спорту України від 28.03.2011 N 284/423/173 Про встановлення граничного розміру плати за проживання в студентських гуртожитках вищих навчальних закладів державної та комунальної форм власності, що належать до сфери управління МОНмолодьспорту та МОЗ не може перевищувати для студентів вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації – 40 відсотків розміру мінімальної ординарної (звичайної) академічної стипендії вищих навчальних закладів відповідного рівня акредитації. Тобто, 1100грн*40%=440грн. А найменша плата за гуртожиток коридорного типу складає у Вас 569грн. Як це узгоджується з вищезазначеною нормою?
Відповідь профкому:

Фактична сумарна сплата студентом за все (комуналка+проживання) менше 440 грн., так як іншу частину сплачує держава “субсидією