Питання-ВідповідіЧи можна з кимось домовитись проживати в гуртожитку як сторонній особі, якщо мене було відраховано і я буду поновлюватись з вересня?Комендант сказав, що їм заборонили залишати відрахованих, я хочу звернутися до адміністрації, але не знаю до кого. Чи взагалі можливо це зробить? Дайте будь ласка обгорнуту відповідь.

Відповідь профкому:

“Доброго дня!

Даємо розгорнуту відповідь: залишати в гуртожитку відрахованих студентів – прерогатива адміністрації, тому тут завжди мають право відмовити.

На минулому засіданні завідуючих гуртожитками було вирішено селити випускників та відрахованих, які будуть відновлюватися – виключно за наявності клопотання від заступника декана з поселення.

Тому Ви можете звернутися з відповідною заявою до заступника декана з поселення вашого факультету – якщо вам її підпишуть – вас можуть поселити.”