Питання-ВідповідіДоброго дня, питання з приводу стипендії. З оприлюднених списків все рівно не зрозуміло, як буде нараховуватись стипендія. На моєму факультеті 2 спеціальності (5курс). З моєї спеціальності в рейтингу, що на сайті ДНВР – 32 людини. Але ж всього бюджетників на моїй спеціальності значно більше.. Тому кількість стипендіатів братиметься як відповідні 40% та 5% (для підвищеної) від цих 32, чи від скажімо там 40-50 усіх бюджетників спеціальності?

Відповідь профкому:

“Доброго дня!

Оприлюднені рейтинги – це ті, хто склав без перездач.

45% братиметься від усіх бюджетників.”