Питання-ВідповідіДоброго дня. У мене до вас 2 питання. Питання 1: Я живу в гуртожитку. Документи на субсидію подавав ще у вересні. Хлопці з кімнати подавали пізніше: хто в листопаді, хто в грудні — та всі вже отримали субсидію. Всі, крім мене. Мені відмовлено у наданні субсидії чи заяви досі перевіряються? Питання 2: якщо на потоці навчається 71 бюджетник, 45% — це 31,95. Стипендію отримуватимуть 31 чи все ж 32 студенти?

Відповідь профкому:

“Доброго дня!))

З приводу субсидії можна подивитися або на hostelpay.kpi.ua або дізнатися в бухгалтерії студмістечка (якщо є відмова – їх мають повідомити)

З приводу стипендії: згідно Постанови, округлюється до меншого числа, але, якщо буде ще по якісь спеціальності залишок – то його доплюсують до вашої спеціальності і може вийти ще одна стипендія.”