Питання-ВідповідіДоброго ранку ! Вибачте ще раз, але не зрозуміли Ваше пояснення. ” Профком: Уточнили на засіданні заступників деканів: заяву про вибір стипендії необхідно подати до 29 січня.” А остаточні списки рейтингу будуть відомі тільки 04 лютого. Тоді як може студент ( який отримує соціальну стипендію, здав сесію, має гарний середній бал) подавати заяву на академічну стипендію, якщо попередній рейтинг буде відомий 27 січня, а потім 04 лютого цей рейтинг може змінитись і тоді подати заяву на соціальну стипендію студент вже не зможе ? Як і де студент до 29 січня може знати про остаточний рейтинг, щоб зробити правильний вибір ? Адже академічна стипендія набагато більша за соціальну?

Відповідь профкому:

“Дорбого дня!

Реєстри стипендіатів будуть формуватися 29-30 січня на стипендіальних комісіях факультетів, відповідно, методисти знатимуть це раніше – і мають зв””язуватися зі студентом з приводу того, яку стипендію він обере.

Разом з тим – чіткої відповіді щодо таких студентів нам, на жаль, не надали, сказали: “”студенти вже приблизно мають знати, на яку стипендію вони виходять””

Можете зв””язатися з методистом вашого деканату, і уточнити це питання: як варіант – пишете дві заяви, на соціальну, і на академічну, і, залежно від результату, одну беруть до уваги, ту, яку Ви скажете.”