Питання-ВідповідіНа сайті мого факультету оприлюднили середні бали студентів, проте в списках лише ті, що закрили все без перездач. З приводу підвищеної стипендії, вона нараховуватиметься 5% від числа студентів бюджетників які закрили все без перездач? Чи від загальної кількості бюджетників, яких не відрахували на цій сесії?

Відповідь профкому:

“Доброго дня!

В рейтинг включаються лише ті, хто закрив сенсію без перездач.

5% підвищених стипендій іде від всіх бюджетників, але для призначення підвищеної стипендії повинно бути хоча б 20 студентів на спеціальності.”