Питання-Відповіді"Також нам повідомили, що довідку про кількість тих, хто проживає в кімнаті, в бухгалтерії, як правило, видають для чотирьохмісного поселення, навіть, якщо живе менше – оскільки студенти часто переселяються з кімнати в кімнату і, як наслідок, субсидія пропадає. Тому в питання суми субсидії фінальне слово – за відділом субсидій."-Т.е.когда из комнаты кто-то выселяется,и остается меньше человек,все-таки бухгалтерия ДОЛЖНА БЫЛА дать справку, о кол-ве проживающих,и сказать,чтобы студент отнес ее в отдел субсидий. В нашем случае никто этого не сказал, хотя им и задавался вопрос .Конечно им выгодно так делать и меньше мороки.Подвожу итог-финальное слово все-таки за бухгалтерией.В следущий раз в такой ситуации будем настаивать на выдаче справки и пересчете субсидии.
Відповідь профкому:

Якщо у вас зміниться кількість проживаючих в кімнаті – всі, хто в цій кімнаті жив, ВТРАЧАЮТЬ призначену раніше субсидію.
Треба оформлювати всі документи заново.