Питання-ВідповідіЯ правильно зрозумів, що списки стипендіатів будуть готові 5-го лютого, і оскаржити їх неможливо буде (тому що пізно). Якщо це так, то це явне порушення прав людей, особливо тих – хто законно має право на стипендію(або що ще важливіше підвищену), а у разі помилки її можуть не отримати. Якщо це так, то скажіть будь-ласка як діяти у випадку наявності помилок у перерахунку балів???

Відповідь профкому:

“Дорбого дня!

Звісно ж – у випадку помилок їх будуть виправляти і після 5 лютого.

У випадку виявлення помилок- пишете заяву на глоову стипендіальної комісії факультету – і її розглядають.

Попередні рейтинги вже мають бути на факультетах – ви можете дізнатися завтра.”