1. Нагадуємо, що останній день подачі заяв на новорічну ніч (для гостей) – 25 грудня. Заяви потрібно віддати зав. гуртожитком. Гості перебувають у новорічну ніч – безкоштовно.В гуртожитках, де карантин гостей не пустять.
2. Якщо до Вас приїздять родичі під час вихідних – потрібно заздалегідь оформити гостьову перепустку, до 31 грудня. Під час вихідних цю процедуру ні хто не буде проводити.
3. Також, студенти можуть не платити за проживання у гуртожитку той період, який вони не будуть проживати (канікулярний). Але для цього необхідно повністю виселитись з гуртожитку та отримати обхідний лист: написати заяву, здати м’який інвентар, розрахуватись по оплаті, пройти відпрацювання, здати ключі та перепустку, отримати обхідний лист. Після цієї процедури буде зупинено нарахування за проживання. Поселення назад відбувається на те саме місце де і проживали, за пред’явленням обхідного листа.
4. У той самий час, тим студентам хто залишиться у гуртожитку, але їх сусіди виселяться, буде зроблено перерахунок відповідно до кількості займаних місць (відповідно до Положення про оплату).
5. Студенти, які оформили субсидію – можуть виселятись на канікулярний період, але втратять можливість отримувати субсидію і будуть змушені проходити процедуру по зняттю субсидії та знову її отриманню.