Звітність Новини КПІ

Короткий звіт діяльності Профкому студентів НТУУ «КПІ» за 2011 фінансовий рік.

Шановні студенти.

У зв*язку з викраденням оптоволокна (30 метрів)  – 12 квітня, та пожежею в ніч з 13.04 на 14.04 у приміщеннях першого поверху корпусу №34, було знищені всі комунікації – інтернет, телефонний зв*язок.

Всі комунікації були відновлені КПІ-Телекомом сьогодні, під час Конференції трудового колективу.

Приносимо вибачення за неможливість оперативного надання інформації і вчасних відповідей.

Як і обіцяли, надаємо інформацію щодо діяльності Профкому студентів НТУУ “КПІ” за 2011 рік. Інформація представлена у 3 новинах.

З адміністрацією університету укладено колективну угоду на 2011/12 рік. Укладені також угоди на 24 факультетах/інститутах.

Це дає право студентам, аспірантам, через профком студентів та органи студентського самоврядування максимально брати участь в управлінні нашим університетом, приймати безпосередню участь у всьому, що відбувається в КПІ, закріплює право виходити з конкретними пропозиціями до адміністрації, вирішувати різноманітні студентські проблеми і, що важливо, впливати на прийняття адміністрацією рішення. У кожному з 5-ти розділів угоди включені додаткові норми і пільги студентам, гарантії їх соціального захисту і, що найважливіше, поширюються вони на всіх без винятку студентів та аспірантів

Коротко зупинюся тільки на принципових питаннях і невирішених проблемах студентів.