Коротко по сьогоднішній маленькій акції під ВР:
1. Приємно було бачити багато звичайних студентів, які вийшли, розуміючи важливість питання, яке має бути розглянуте у залі ВР
2. Більшості депутатів були роздані листівки, з частиною вдалося поспілкуватися і, хоч на словах, заручитися підтримкою
3. Поспілкувалися з головою комітету з питань освіти і науки Співаковським. В свою чергу він завірив у своїй особистій підтримці нашої позиції. Що фінансування освіти це не видатки, а інвестиції в майбутнє держави. Що потрібно більше тиснути на МОН для відстоювання студентських питань. На 14 годину мене запросив на засідання комітету виступити по студпитанням.
4. Привернули увагу деяких ЗМІ http://informator.news/pid-verhovnoyu-radoyu-protestu..
5. Дякую друзям і студентам з інших ВНЗ України, які підтримали нас запустивши інформ флешмоб (фото в соцмережах студентських груп з листівками, плакатами наших спільних студентських вимог). Впевнений, КПІ-ки підтримають цю ідею, щоб покаказати чиновникам справжню думку студентства.
6. Наступні дії Профспілки – участь у Всеукраїнській акції протесту 08 грудня під стінами ВР, де будуть виступи представників студентів з нашими вимогами та представник у переговорній групі з головою ВР Парубієм.
7. Детальну інфу про час та місце збору повідомимо пізніше.
8. Короткий фотострім https://vk.com/studprofkomkpi?w=wall-23661674_16790
Вкотре хочу нагадати, що тільки активна позиція студентства зможе відстояти студентські питання. В єдності наша сила!!!
#КПІ #КНЕУ #НАУ #КНУТД #КНУБА #НУХТ #НПУ #НУБІП #КНУ #НТУ #STOP5130 #studprofkomua # застипендію

_________________________

Форсуючи події, Мінфін вже завтра вносить на розгляд ВР законопроект 5130, який відміняє ст.62 ЗУ “Про Вищу освіту”:
– мінімальна стипендія до прожиткового мінімуму;
– не менше, як для 2/3 студентів стипендію.
Студент #КПІ #КНЕУ #НТУ #КНУ #НУБІП #НПУ #НАУ #КНУБА #КНУТД #КНЛУ, якщо ти:
– не погоджуєшся з цим і підтримуєш позицію виконання владою законів, а не їх змінами;
– за стипендіальне забезпечення в Бюджеті 2017, відповідно до ст. 62 ЗУ “Про Вищу освіту”;
Прийди завтра 06 грудня о 9 годині до ВР і вислови свою позицію. Скажи #STOP5130
Вислови свою позицію в підтримку збереження стипендіального академічного забезпечення – постав аватарку #STOP5130
#studprofkomua
#студент