10 березня 2011

Всеукраїнські інженерні змагання UBEC. BEST

Всеукраїнські інженерні змагання UBEC, Київ — це проект орієнтований на студентів технічних університетів. Але це не звичайна олімпіада з фізики чи математики, інженерні змагання — це подія, що включає завдання з проектування та моделювання, аналітичні кейс-стаді, дебати та переговори; це можливість проявити себе та втілити свої найсміливіші конструкторські ідеї, поспілкуватися з представниками компаній, навчитися новому та, звичайно, здобути перемогу!

Всеукраїнські інженерні змагання UBEC. BEST

Метою змагань є просування інженерної думки в Україні шляхом створення сприятливих умов для її виникнення та розвитку. Ми створюємо умови для конкуренції ідей учасників, бо саме у змаганні народжуються ефективні та креативні рішення задач.

Категорії змагань:

• Team Design — вирішення певного технічного завдання командою протягом обмеженого проміжку часу.
• Case Study — вирішення аналітичних завдань, детальне дослідження певного об’єкта, проблеми, процесу, що має чіткі часові та просторові межі.

Тривалість проекту: 5 днів (понеділок — п’ятниця з 14:00 до 18:30)
Місце проведення: НТУУ «КПІ», 7 корпус
Учасники: 20 команд (10 у кожній категорії) по 4 чоловіки.

Деталі та реєстрація участі на
> http://UBEC.BEST-Kyiv.org

Реєстрація відкрита до 21 березня 2011 року!