21 березня 2011

Інженерні змагання в НТУУ «КПІ» вже на порозі!

Промо кампанія охопила весь університет, починаючи від факультетських корпусів та гуртожитків, закінчуючи вулицями. 16 березня організатори з BEST Kyiv успішно провели флешмоб, а днем пізніше кожен бажаючий міг завітати на презентацію змагань та дізнатися невідомі до цього подробиці Всеукраїнських інженерних змагань UBEC 2011.

Інженерні змагання в НТУУ «КПІ» вже на порозі!

Сьогодні інженерні змагання — найбільш популярна подія серед молодих інженерів, яка надає можливість проявити себе, змагатись з кращими студентами технічних університетів та спробувати свої сили у вирішенні реальних проблем в промисловості чи менеджменті.

Вони дають студентам технічних університетів можливість практичної реалізації інженерної думки. Вперше в цьому році змагання пройдуть в двох вікових категоріях: для студентів НТУУ «КПІ», а також для школярів шкіл м.Києва.

Захід пройде з 28-го березня по 1-е квітня 2011 року у Національному технічному університеті України «КПІ». Впродовж п’яти днів учасники будуть змагатися в двох категоріях — «Team Design» та «Case Study».

• Team Design — командне проектування; вирішення певного технічного завдання та моделювання технічних конструкцій з використанням даного набору матеріалів за умов обмеженості у часі з подальшою демонстрацією результату.
• Case Study — вирішення завдання технічного або економічного характеру шляхом обговорення. Як результат своєї роботи команда представляє метод вирішення запропонованого завдання або стратегічну модель дій в конкретній ситуації.

Змагання в обох категоріях проходитимуть одночасно. Завдання розробляються організаторами та компаніями-партнерами і тримаються в таємниці до початку події.

Впродовж останнього дня події буде проводитись офіційне закриття з нагородженням переможців.

BEST