7 вересеня 2016

Бережіть себе!

Шановні студенти!
В зв’язку з гострою криміногенною ситуацією у м. Києві, нагадую рекомендації щодо правил безпеки
1. Не залишайте відчиненими двері кімнат, блоків та вікна, навіть на незначний час, виходячи з кімнати, а також вночі.
2. Не зберігайте цінні речі у кімнатах гуртожитків, користуйтесь камерою схову.
3. Не привертайте увагу до Ваших цінних речей (мобільних телефонів, прикрас тощо), не передавайте їх незнайомим людям.
4. Не запрошуйте незнайомих осіб до гуртожитку та не вступайте з ними в контакт на вулиці. Не сідайте у автомобілі до незнайомих осіб.
5. Залишайтесь у гуртожитку у темний час доби, у виняткових випадках пересувайтесь групами не менше двох-трьох осіб освітленими вулицями.
6. Не знаходьтеся та не ходіть безпосередньо під вікнами будинків.
7. Про будь-які випадки спроби заволодіти Вашим майном або якщо Ви стали свідком чи учасником правопорушення негайно повідомляйте правоохоронні органи за телефонами: 275-33-00 або 102 – поліція; службу безпеки університету – 204-95-63 або на вахту гуртожитку для виклику наряду.
8. При виникненні конфліктних ситуацій в гуртожитку звертайтесь до адміністрації гуртожитку, студентської ради гуртожитку.
9. При перших симптомах хвороби звертайтесь до лікаря, ставте до відома представників адміністрації, батьків.
10. Для уникнення нещасних випадків не сідайте на підвіконня у гуртожитку.
11. При виникненні соціально-психологічних проблем звертайтесь до соціального працівника – вихователя Вашого гуртожитку.
З повагою,
Олександр Іщенко (директор студмістечка)

Бережіть себе!