На головну Написати нам Пошук
 
16 вересеня 2016

Сьогодні відбулася зустріч з керівництвом НТО «КПІ-Телеком»

Після останньої зустрічі (20.07.2016) були виправлені зауваження,а саме:
1) Почалась активна робота в соц. мережах, відповідають на повідомлення у спільноті в середньому менше ніж за 1 годину.
2) Запустили систему моніторингу з якої можна переглянути стан вашого підключення ( https://vk.cc/5BRlyA )
3) Було закуплено та встановлено два 10 Гігабітних маршрутизатори, прокладки для 9 гуртожитків.
За цей період звернень з глобальними проблемами не було (керівництво НТО "КПІ-Телеком" попросило, щоб якщо у вас спостерігаються навіть короткочасні перебої в роботі інтернету, все одно звертатися до них (навіть після інцеденту) для покращення роботи і уникнення несправностей в майбутньому.)

Зараз ведеться робота над тим, щоб студенти, у яких встановлений роутер, могли самостійно додавати новий пристрій через білінг.
Була внесена пропозиція дозволити встановлювати роутер у кімнату (без додаткової авторизації) та інших обмежень, що дозволить економити час при підключені. (нам пообіцяли розглянути цю пропозицію і надати інформацію до 29 вересня).

- Океремо були підняті запитання по можливості підключення IPTV (що є дуже актуально), на що отримали відповідь, що це можна зробити,але це не можливо без введення інвестицій зі сторони Datagroup. Тож окремо буде зроблено опитування для визначення чи дійсно це потрібно студентам і буде користуватися попитом.
- Також отримали відповідь на запитання по оплаті інтернету за добу. Це дійсно можливо зробити, але тоді вартість за добу буде трішки дорожча. (Також проведемо опитування чи дійсно це потрібно студентам)
- Внесли пропозицію додати до номерів тех.підтримки мобільний телефон. Тут ситуація дещо складніша, так як КПІ не може оплачувати послуги мобільного зв'язку, тому цю пропозицію розглянуть і запропонують шляхи вирішення (на данний момент у тех. підтримці передзвонюють на ваш номер, також планується ввести функцію "Зателефонуйте мені" на сайті)

Окремо хороші новини, до кінця цього року на 7 та 30 корпусах будуть встановлені вишки Lifecell та Vodafone що дозволить покрити всю територію КПІ якісним зв'язком та 3G.
#КПИ #КПІ #КПІ-Телеком #інтернет #3G

Сьогодні відбулася зустріч з керівництвом НТО «КПІ-Телеком»
Додати коментар
Введіть Ваше ім’я
Введіть E-mail

Введіть коментар

 ←  назад© Профком студентів НТУУ "КПІ"
Профспілка працівників освіти і науки України.
Всі права захищені законодавством України.