1 листопада 2016

Сьогодні під стінами ВР та КМУ відбулася масова акція протесту

qsxathoo21u

Сьогодні під стінами ВР та КМУ відбулася масова акція протесту проти антисоціальної та антиконституційної політики уряду, організована Київською міською організацією профспілки працівників освіти і науки України. Профком студентів НТУУ "КПІ" разом з іншими освітянами столиці (студентство, вихователі, вчителі, педагоги) взяли активну участь у цій акції.

Від нашої організації виступила студентка #ФТІ Мирослава Стремецька, яка ще раз підкреслила недопустимість звуження фінансування академічних стипендій, зменшення вчительських зарплат, безпідставного збільшення тарифів та застерегла владу від необдуманих дій по відношенню до студентів.

В результаті відбулась зустріч Прем'єр-міністра України В.Б. Гройсмана з головою Київської міської організації профспілки працівників освіти і науки О. М. Яцунем. Детальніше про результати перемовин ми повідомимо пізніше.

Резолюція з нашими вимогами закріплена нижче.
#КПІ #КПИ #студенти #стипендія #тарифи #StudProfkomUA

7fsnaswu_pq