24 листопада 2016

Інформаційний лист стосовно переіменування КПІ

Шановні колеги, доводимо до Вашого відома, що 21 листопада 2016 року НТУУ «КПІ» офіційно зареєстровано, як

До уваги:

1. Офіційна повна назва університету – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (англійська мова – National Technical University of Ukraine “Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute”).

2. Офіційна скорочена назва – КПІ ім. Ігоря Сікорського (англійська мова -Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute).

Детальна інформація про юридичну особу з Єдиного державного реєстру (https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch) за ідентифікаційним кодом юридичної особи 02070921

Інформаційний лист стосовно переіменування КПІ