На головну Написати нам Пошук
 
19 січня 2017

Оголошується прийом подань для отримання стипендій Президента України та КМУ на другий семестр 2016—17 н.р.

Шановні студенти НТУУ "КПІ"
ім. І. Сікорського!
Оголошується прийом подань для отримання стипендій Президента України та КМУ на другий семестр 2016-17 н.р. До конкурсу допускаються студенти, які за результатами зимової сесії мають середній бал не нижче 85 балів та не нижче 75 балів з кожного предмету. Подання приймаються до 24.01.2017 р. кім. 1-06 корпус 31.

Для того щоб отримувати стипендію Президента України або КМУ потрібно зібрати пакет документів, а саме: в друкованому вигляді оформити подання (в прикріпленому файлі), взяти в деканаті копію навчальної картки за весь період навчання (остання сесія має бути закритою і середній бал не нижче 85 та не нижче 75 балів з кожного предмету). За попередні періоди навчання не повинно бути трійок. А також додаються копії документів, що підтверджують Ваші наукові здобутки (патенти, фахові статті, тези, перемоги та участь у олімпіадах і т.ін.). Вказується також спортивна та громадська діяльність в університеті (якщо вона є). Але пріоритет - це високі успіхи в навчанні та науковій роботі. Пакет цих документів подаєте до 31 корпусу, к. 1-06 до 24.01.2017 р.
Стипендія Президента України та КМУ призначається на семестр замість академічної стипендії.
Розмір стипендії Президента України 2300 грн./місяць.
Розмір стипендії КМУ 2100 грн./місяць.
І останнє😩: Якщо Ви раніше вже отримували іменну стипендію (наприклад, Ректора або Президента України або КМУ або ВРУ), то будуть враховуватися лише нові досягнення в науковій роботі. Якщо Ви подаєте документи вперше, то будуть враховуватися досягнення за весь період навчання.
Варто зазначити, що при підрахунку рейтингу на ці стипендії враховується кількість семестрів на відмінно. Отже, студенти старших курсів мають перевагу (в них більше семестрів та наукової діяльності)😊

 

podannya_blank

Оголошується прийом подань для отримання стипендій Президента України та КМУ на другий семестр 2016—17 н.р.
Додати коментар
Введіть Ваше ім’я
Введіть E-mail

Введіть коментар

 ←  назад© Профком студентів НТУУ "КПІ"
Профспілка працівників освіти і науки України.
Всі права захищені законодавством України.