На головну Написати нам Пошук
 
21 лютого 2017

І знову зміни умов надання соціальної стипендії студентам вишів

У суботу, 18.02.2016, набрала чинності постанова КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1045» від 08.02.2017 № 81, якою оновлено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати соціальних стипендій студентам (курсантам) вишів.

Відтак право на соціальну стипендію отримали студенти вишів:

яким призначені соціальні стипендії ВРУ для студентів вишів з числа дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей;

які є дітьми-інвалідами або мають інвалідність I-III групи;

які є членами сім’ї, що отримує допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» від 01.06.2000 № 1768-III.

Уточнено, що студентам вишів, які мають право на соціальну стипендію і набувають право на академічну стипендію, надають лише один вид стипендії за їх вибором. Якщо студент має право на призначення соціальної стипендії одночасно за кількома підставами, соціальна стипендія виплачується відповідно до однієї з підстав за вибором студента. Дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа, а також студентам, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків, можуть виплачувати одночасно соціальну та академічну стипендії.

Джерело: http://www.gbb.com.ua/news/2501-qqn-17-m2-20-02-2017--znovu-zmni-umov-nadannya-sotsalno-stipend-studentam-vishv

І знову зміни умов надання соціальної стипендії студентам вишів
Додати коментар
Введіть Ваше ім’я
Введіть E-mail

Введіть коментар

 ←  назад© Профком студентів НТУУ "КПІ"
Профспілка працівників освіти і науки України.
Всі права захищені законодавством України.