22 листопада 2017

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом з 27 листопада по 8 грудня включно у будні з 10:00 до 13:00 та з 14:00 до 17:00 в ССС кожен КПІшник зможе отримати презервативи, лубриканти, інформаційні матеріали з ціллю профілактики ВІЛ/СНІДу та інших захворювань, що передаються статевим шляхом. ( 20 гуртожиток, вхід з лівої сторони)

В навчальних корпусах та гуртожитках, на території кампусу та студмістечка до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом з 27 листопада по 8 грудня включно шукай волонтерів ССС, які роздаватимуть усім бажаючим КПІшникам презервативи, лубриканти, інформаційні матеріали з ціллю профілактики ВІЛ/СНІДу та інших захворювань, що передаються статевим шляхом.

за інформацією Студентської соціальної служби КПІ ім. Ігоря Сікорського
Також, зверніть увагу на додаткові години для запису на консультацію психолога http://sss.kpi.ua/news/dodatkovi-godini-zapisu-do-psixologa-v-sss.html
До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом