База документів Документи студмістечко

Порядок оформлення та проживання студентів у гуртожитках на час літніх канікул (липень-серпень).

Шановне студентство! Нагадуємо порядок оформлення та проживання студентів у гуртожитках на час літніх канікул (липень-серпень).

1. На період літніх канікул (липень — серпень місяць) студенти, аспіранти та докторанти мають звільнити кімнату та розрахуватися з гуртожитком. Студенти які бажають залишитися в гуртожитку на період літніх канікул, мають написати заяву (підписати її у завідувача гуртожитком, голови студентської ради гуртожитку, заступника декана факультету) та укласти з дирекцією студмістечка додаткову угоду на проживання.

2. Оплата за проживання на період літніх канікул осіб, які залишилися в гуртожитку за причин, не пов’язаних з виконанням графіка навчального процесу або індивідуального плану аспіранта чи докторанта, стягується у розмірі:
– студент за проживання у гуртожитку коридорного типу – 450 грн.
– студент за проживання у гуртожитку блочного типу – 550 грн.

Студенти-бакалаври, які закінчують навчання з 01 липня – сплачують як сторонні особи — 800 та 1000 грн на місяць відповідно до типу гуртожитку.

3. Студенти, які залишаються в гуртожитку на період літніх канікул, в обов’язковому порядку мають пройти реєстрацію.

4. Студенти, аспіранти, які залишаються у гуртожитку на період літніх канікул для проходження практики, військових зборів, роботи у будівельних студентських бригадах, роботи у громадських формуваннях з охорони правопорядку в гуртожитках, участі у роботі приймальної комісії та з інших причин пов’язаних з навчальним процесом, сплачують за проживання на загальних підставах відповідно з категоріями, до яких вони відносяться.

5. Усі мешканці в разі несвоєчасного оформлення документів на проживання без поважних причин (подовження, несвоєчасного звільнення житла) сплачують за кожний день проживання як сторонні особи.

Положення про поселення та проживання в гуртожитках студмістечка НТУУ «КПІ» знаходиться

Зразок заяви (на проживання у гуртожитку влітку)