Наказ про порядок поселення на 2015/2016 н.р. 2015_1-171

Черговість поселення студентів та аспірантів на 2015/2016 навчальний рік: (згідно Положення про поселення)

• студенти 2, 3, 4 та 6 курсів, аспіранти, які переведені на наступний курс навчання згідно з наказом по НТУУ “КПІ” (на місця, які займали раніше) та студенти, аспіранти, що приступили до навчання після академічної відпустки або для проходження ними повторного курсу навчання;

• студенти 5 курсу (КПІ), які зараховані на навчання за освітньо-кваліфікаційними рівнями “спеціаліст” або “магістр”;

• студенти 1-го курсу, які отримали письмове повідомлення про поселення (якщо не отримали, звертатись потрібно для приймальної комісії). Листи-виклик планують відсилати після 12 серпня;

• всі інші студенти, аспіранти, абітурієнти за наявності вільних місць на поселення (поновлені після відрахування до складу студентів, переведені з інших навчальних закладів, студенти 5 курсу, що зараховані з інших ВНЗ та ін.)

Стосовно проходження медогляду – у всіх студентів, які поселяються до гуртожитку має бути ФЛЮОРОГРАФІЯ, її можна пройти вдома,і взяти довідку зі своєї лікарні. Для 1го курсу додатково потрібно взяти довідку про щеплення.

У поліклініку КПІ підуть усі студенти, для проходження медогляду. Він заключається у тому, що перевіряють (роблять) флюорографію, дивляться на стан шкіри на відсутність чуханки. Переносять інформацію на ОРДЕР.

ХЛОПЦЯМ (1 курс), ті хто знімаються з військового обліку у своєму місті – будуть поставлені на облік у Солом”янському районі. (прдставники військкомата деклька днів будуть приймати 1й курс у 31 корпусі). Обов”язково при собі мати 2 конверта з марками по Україні та копію інд. кода.

Якщо у студента -першокурсника немає змоги знятись з реєстрації (субсидії, інші сімейні питання) – студент може проживати у гуртожитку за направленням, але буде змушений кожні пів року переоформлювати це направлення; (зона АТО) – паспортисти будуть вирішувати ці питання у ручному режимі.

Стосовно оплати за гуртожиток – положення про оплату Сплачувати можна лише після отримання ордеру, через термінали, які знаходяться на території студмістечка.

Будемо додавати інформацію у цьому пості по мірі надходження запитань і інформації.