Профспілкові документи

Постанова президії ЦК профспілки працівників освіти і науки України.

ЦЕНТРАЛЬНИЙ КОМІТЕТ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ
ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

26.11.2004 р. м. Київ № П — 31

Про поточну суспільно-політичну ситуацію

Президія ЦК Профспілки працівників освіти і науки України

ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Інформацію про поточну суспільно-політичну ситуацію в Україні та ставлення до неї членів галузевої Профспілки взяти до відома.

2. Звернутись до профспілкових організацій галузі, усіх спілчан із закликом до консолідації, збереження єдності профспілкового руху, недопущення розколу суспільства і держави (текст додається).

3. Звернутися до Верховної Ради України з вимогою вжити термінових заходів для стабілізації ситуації в країні, збереження життєдіяльності навчальних закладів, всієї галузі освіти (текст додається).

Голова ЦК Профспілки Л.С. Сачков

Резолюція спільного засідання Профспілкового комітету студентів, Студентської ради студмістечка, Студентської Ради університету щодо вдосконалення діяльності служби безпеки КПІ, ДНД та міліції, спрямованої на забезпечення правопорядку на території НТУУ “КПІ” від 29 березня 2007 року.