04bw_yweqpa

Стипендія 2017!!! #КПІ
Ще один “сюрприз” зробила ВР при прийнятті законопроекту 5130
Проголосували за ОСНОВУ і в ЦІЛОМУ!!! Це означає, що ні 2-го ні 3-го читання НЕ БУДЕ!!! Тобто, законодавчо закріпиши зменшення кількості студентів, що отримуватимуть стипендію, з 75% до 43% (це в кращому випадку)!!! Один із найрідкіших випадків, коли законопроект, який відхилений комітетом, має негативне рішення експертноггридичного управлінняпроцедурі і в цілому. І Закон вступить в силу після підписання Президентом (питання декількох днів).
В свою чергу, Профком студентів спільно з колегами з інших ВНЗ, Профспілкою освітян, буде домагатися відміни даного рішення ВР усіма можливими способами!!!
Один із таких кроків – Всеукраїнська акція протесту 08 грудня під стінами ВР!!!
Приходь, якщо НЕ ХОЧЕШ ВДВІЧІ ЗМЕНШИТИ можливість отримувати стипендію!!!
Збір в КПІ о 7 год. 45 хв.на Площі знань. О 8-30 на Майдані групуємося зі студентами усієї країни!!!
Початок тут (і хто, як голосував) https://vk.com/id59721404?w=wall59721404_2647/all
Нагадуємо, що ми виступаємо за виконання ст.62 Закону України “Про Вищу освіту” і відповідне формування Бюджету 2017
– стипендія до прожиткового мінімуму
– кількість стипендіатів до 75%, але не менш, ніж 2/3 бюджетників
– рейтингова система нарахування
Тільки студентам вирішувати якою буде стипендія і кому!?
#STOP5130 #studprofkomua #застипендію