Стипендія 2017!!! #КПІ
Завтра продовжимо доопрацювання “Порядку нарахування стипендії” в МОН. Наша позиція: 1. чітко прописати відсоток стипендіатів (не менше 43%). МОН не хоче вказувати відсоток. 2. не обмежувати % відмінників (МОН обмежує 2%) 3. рейтинг не тільки по спеціальностям, а й факультетам (однакові спеціальності) і курсам. 4. відмінити механізм невиплати стипендій (за правопорушення)
…інші (А Гавргушкевич)

Кабінет Міністрів України з подальшим доопрацюванням прийняв Постанови, якими визначається порядок виплати академічних стипендій у 2017 році. Документи були проголосовані сьогодні, 28 грудня, на засіданні Уряду.

Міністерству освіти і науки України дано доручення, за участі Мінсоцполітики та Мінфіну, доопрацювати пропозиції студентства щодо механізму виплати академічних стипендій, які були озвучені на зустрічі Прем`єр-міністра Володимира Гройсмана із студентським активом у НТУ “Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського” в п ‘ятницю, 23 грудня.

Засідання робочої групи за участі представників студентської громади відбудеться 29 грудня. На ній розглянуть питання щодо Положення про позбавлення стипендій, унормування роботи стипендіальних комісій, встановлення відсотку студентів, які отримуватимуть академічні стипендії, а також щодо складання рейтингових списків не лише за спеціальностями, а й за структурними підрозділами ВНЗ тощо.