Зразки заяв

Заява для надання грошової допомоги Профспілковим комітетом студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського

ЗРАЗОК ЗАЯВИ НА надання грошової виплати
(заява пишеться тільки власноруч)
Голові Профспілкового комітету
студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського
Степанюку І. В.
Студента (ки) ________ курсу _
факультету/інституту _____ групи ______
(прізвище, імя, по-батькові повністю)
Профквиток № _____________________
Моб.телефон _________________
З а я в а
Прошу надати мені грошову  допомогу у зв*язку з тяжким матеріальним становищем  (вказується обґрунтована причина, надаються копії документів, які підтверджують потребу в наданнні допомоги).
Обов’язкові документи, які додаються до заяви:
  • Довідка з деканату, що Ви є студентом КПІ ім. Ігоря Сікорського (бюджетна форма навчання чи контрактна).
  • Копія ідентифікаційного коду.
  • Копія паспорту громадянина України — 1, 2 сторінки.
  • Копія профспілкового квитка.
  • Копії документів, які підтверджують обгрунтовану причину для наданні фінансової допомоги (довідки з лікарні, ЖЕКів, відділів соц.забезпечення,  при наданні довідки про хворобу батьків, свідоцтво про смерть батьків  ще додається свідоцтво про народження студента).
На заяві обов’язково повинно бути клопотання профбюро факультету /інституту/ за підписом голови профбюро факультету /інституту. Вказується розмір матеріальної допомоги (Грошова виплата надається виходячи з профкомовського фонду факультету).
Дата ___________ Підпис голови профбюро ___________