Профспілкові документи

Звернення до студенства НТУУ "КПІ" !

Звернення до студентства НТУУ «КПІ» !

Шановні студенти!

Помаранчева революція перемогла! Про це свідчать численні дії представників різних гілок державної влади України: рішення Верховного суду про визнання виборів недійсними, відставка ЦВК та голосування у Верховній Раді змін до виборчого законодавства, яке унеможливлює фальсифікації за відкріпними посвідченнями та голосуванням на дому.

Проте до загальної перемоги залишився ще один крок — пере-голосування 26 грудня.

Профспілковий комітет студентів НТУУ «КПІ» з метою підходу до цієї важливої дати більш організованими та підготовленими оголошує призупинення політичного страйку студентів КПІ.

Ми закликаємо всю політично-активну молодь університету, яка, як показали останні тижні, була рушієм переломних подій в Україні та найбільш дієвим авангардом Помаранчевої революції, ще плідніше попрацювати на загальну перемогу. Час вуличного протистояння на даний момент себе вичерпав і найбільш корисними наші дії будуть на звичному місці кожного з нас. Службовець повинен працювати, студент має вчитись. Тільки маючи міцний тил позаду себе, в сенсі виконання умов навчального процесу, кожен з нас зможе врівноважено та цілеспрямовано виконати своє завдання в день пере-голосування. Кожен повинен усвідомити, що його особиста роль: чи то члена виборчої комісії, чи то спостерігача, чи то основного носія державної влади в Україні — виборця, виключно важлива саме в цей час.

Студенти зробили дуже багато та готові зробити ще більше задля захисту вільного вибору кожного громадянина України. А вже менш ніж за місяць розпочнеться екзаменаційна сесія, тому з відчуттям впевненості в перемозі ми повертаємось до навчання.

Але всі мають усвідомити, що студент КПІ в будь-який час поринеться виконувати свій громадянський обов’язок по захисту української демократії.

Ми всі українці, нас ніщо не розділяє.

ТАК !!!

Прийнято на засіданні профспілкового комітету студентів НТУУ «КПІ»,
протокол № 2 від 09 грудня 2004 року.