Питання-ВідповідіДоброго дня ! 29.10.18р.Профком надав відповідь, що гарячої води і опалення в гуртожитках не має – тому, що там «серйозна поломка бойлера і труб.» Всі добре знають, що теплотраси м.Києва вкрай зношені, а «Нафтогаз» вимагає 5 мільярди гривень від КП "Київтеплоенерго", який став правонаступником боргових зобов'язань КП "Київенерго"… https://blogs.pravda.com.ua/authors/liamets/5a9420d0c34db/ https://ru.tsn.ua/kyiv/pochemu-i-gde-net-goryachey-vody-v-kieve-v-kgga-nazvali-vinovnyh-1224960.html Тобто відсутність гарячої води буде продовжуватись ще дуже довго і повторюватись ще не один раз…. 25.10.18р. була пропозиція про встановлення електричних бойлерів об’ємом 300л. по 3 кВт. в гуртожитках і ця пропозиція Вами була передана для розгляду на рівні студмістечка… Напишіть будь –ласка: 1)Яке рішення було прийняте керівництвом студмістечка? Чи всі ще чекають обіцянок В. Кличка ? Чи мріють, що поломок більше не буде? 2) Яка дозволена загальна потужність надана на кожний гуртожиток згідно договору ? 3) Яка споживча потужність електроенергії кожного гуртожитку? Це повинно бути написано в тех. документації … Різниця між дозволеною і споживчою потужністю покаже, чи можливо встановити ел.бойлер на 3 кВт. Якщо все таки необхідно збільшити потужність, – то просто потрібно взяти договір і звернутись в ДТЕК Київські електромережі. Отримати всі консультації можна безкоштовно за т. 0-800-50-1588 ДТЕК Київські електромережі https://dtek-kem.com.ua/ee-company/contacts . 26.10.18р. Ви написали, що в гуртожитках передбачено користування СПРАВНИМИ обігрівачами не кустарного виробництва ( а це по 2кВт. кожен) отже встановити один бойлер на гуртожиток 3кВт . – можливо і це не зашкодить електромережі гуртожитку. Не в кожній кімнаті є обігрівачі і далеко не всі вони будуть включені, бо студенти впродовж дня знаходяться на навчаннях. Крім цього в кожному гуртожитку в ел. щитку встановлені автомати, які миттєво спрацьовують при перевантаженні, а також є черговий електрик. Тобто Студмістечку потрібно встановлювати в гуртожитках двозонні лічильники і переходити на дешевший тариф. Які перешкоди ??? Шановна профспілка, ви завжди захищаєте права студентів і ЗИМА вже близько! Студенти півроку як не можуть помитися, хворіють і в гуртожитках дуже холодно… Терміново потрібна гаряча вода і опалення. Будь-ласка досягніть вирішення цих питань. Дякуємо за розуміння.
Відповідь профкому:

Доброго дня!
Спілкувалися ми з цього питання з керівництвом студмістечка:

1. Бойлер навіть на 3 КВ – взагалі не вирішить проблему -це просто капля в морі.
  2. Потужність споживання в гуртожитках КПІ і так на межі дозволеної – вони проектувалися для набагато меншого споживання, ніж навіть зараз є
  3. Використання обігрівачів заборонене, дозвіл на користування ДО увімкнення опалення – це вимушений захід, щоб люди не мерзли – але в багатьох гуртожитках через увімкнення електроприладів постійно вибивають автомати
  4. Далеко не факт, що у Київенерго буде досить додаткової потужності, навіть якщо можернізують електропроводку.
  5. Проблема піврічної відсутності води була пов”язана саме з передачею прав на нове підприємство, і, навіть якщо зараз прориви будуть-  вони будуть усуватися набагато швидше (за інформацією Київтеплоенерго)

Але це питання все ще актуальне – ми дізнаємо, яка точно потужність надається для кожного гуртожитка, можливо, резерви і є.
Також попросимо надати більш розгорнуту відповідь щодо цього питання