Питання-ВідповідіДоброго дня ! Питання: Враховуючи те, що в гуртожитках впродовж тривалого часу не має гарячої води, можливо кращим буде встановити в душових кімнатах електро бойлери та обігрівачі (мінімально можливі) ? А також встановити двух зонний єл.лічильник, щоб менше платити ? Та замовити проект на електроопалення гуртожитку ( хоча б душових кімнат) .Тоді б Київенерго виділяли б 3000 кВт електроенергіі по нижчій ціні. В результаті це було дешевше чим платити за гарячу воду якої майже не буває і студенти б менше хворіли, бо їм теж необхідно десь митись ? По всьому Київу громадяни вже поставили собі ел.бойлери навіть мер міста В. Кличко ! Тож чи можливо вирішити це питання для студентів КПІ ? Дякую.
Відповідь профкому:

Доброго дня!
Хороша пропозиція, але проблема в тому, що електромережі наших гуртожитків не розраховані на таке навантаження. Можливо, в майбутньому мережі оновлять – і у всіх будуть боцлери, але зараз, на жаль – такої можливості в гуртожитках немає(