Питання-ВідповідіДоброго дня ! Шановна профспілка КПІ, просимо вибачення, але знову звертаємось до Вас з проханням від всіх студентів і їх батьків. Допоможіть вирішити питання про довготривалу відсутність гарячої води в гуртожитках. Студенти-це люди і потребують гідних умов, а Владі «начхати» на них… Адже можливість поставити напольний бойлер об’ємом хоча б в 300л і потужністю в 3 кВт дозволить за ніч нагріти воду ( це дуже економно при двухзонному лічільнику ). А після навчань що найменш 20-30 студентів змогли б помитись. Вахтер міг би видавати по черзі ключ від душа ( наприклад : перший день дівчатам, другий день хлопцям і тд…) Потужність бойлера в 3 кВт не зашкодить гуртожитку ( багато студентів користуються електро-чайниками і електромережі гуртожитку витримують. Крім цього в електро-щитку встановлені автомати, які миттєво реагують на перевантаження). Тобто перешкод вирішити це питання взагалі не повинно бути і це буде дешевше чим платити за гарячу воду якої не має, а студенти не будуть хворіти, миючись в холодній воді ! А щоб придбати бойлер на 300л. профспілка може звернутись до керівництва КПІ, адже студенти оплачують проживання в гуртожитку де повинні бути належні умови. Монтаж ел. бойлера і обслуговування може виконати черговий електрик, а встановити двухзонний лічильник доручити відповідальній особі яка, взявши договір, звернеться до компаніі ДТЭТ що обслуговує даний гуртожиток . Отримати всі консультації можна безкоштовно за т. 0-800-50-1588 ДТЕК Київські електромережі https://dtek-kem.com.ua/ee-company/contacts . Дякуємо за розуміння.
Відповідь профкому:

Доброго дня!
Далеко не всі електромережі гуртожитку  витримують.
Але це питання зараз піднімається на рівні студмістечка – ми Ваші пропозиції передамо.