Питання-ВідповідіПро червоний диплом, 10% рейтингу якого саме групи/потоку/ кафедри/факультету/ спеціальності чи спеціалізації, бо якщо групи чи спеціалізації то 10% це 0,1-0,2 студента зможе отримати червоний диплом тобто ніхто, якщо в межах спеціальності то у нас на факультеті ММІ лише 1 чи 2 предмети в семестр є однакових для усіх кафедр факультету усі інші навчальні дисципліни читають різні викладачі і зовсім різні предмети тобто для кожної кафедри свої. Тож який рейтинг братиметься до уваги так щоб ніхто не отримав (група/спеціалізація) чи той який не адекватно оцінює хто є кращим студентом через відсутність однакових умов(спеціальність/факультет), чекаю на повну відповідь, дякую.
Відповідь профкому:

Доброго дня!
ДНВР надасть нам роз”яснення наступного тижня – ми його опублікуємо на сайті – слідкуйте за оновленнями