Нормативно-правова база

Лист МОН Щодо навчання та стажування за кордоном від  29.04.11  № 1/9-326

від  29.04.11         № _1/9-326____                 

на №               ___ від                      

                                                          

Керівникам вищих навчальних закладів

Щодо навчання та стажування

за кордоном

 

         У зв’язку з надходженням Міністерству освіти і науки, молоді та спорту звернень щодо участі студентів і аспірантів у міжнародних програмах обміну та їх навчання й стажування за кордоном повідомляємо.

         Оскільки академічна мобільність є одним із базових принципів Болонського процесу у створенні єдиного європейського освітнього та наукового простору, Міністерство підтримує направлення студентів і аспірантів на навчання та стажування до інших вищих навчальних закладів (наукових установ), розташованих в Україні або за кордоном, у рамках урядових програм або угод, укладених між вищими навчальними закладами (науковими установами).

         Особа, яка направляється на навчання або стажування, може бути переведена на індивідуальний навчальний план. У разі, якщо у зв’язку з навчанням чи стажуванням в навчальному закладі (науковій установі), виконання навчального плану неможливе, таким особам може надаватися академічна відпустка.

         При направленні на навчання або стажування в рамках угоди між вищими навчальними закладами, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки від 16.10.2009 № 943 «Про запровадження у вищих навчальних закладах України Європейської кредитно-трансферної системи» використовуються ключові документи ЄКТС («Аплікаційна форма студента», «Угода про навчання», «Угода про практичну підготовку та зобов’язання про якість», «Академічна довідка»), а також Додаток до диплома європейського зразка.

         Враховуючи викладене, Міністерство відкликає лист від 26.09.2008 № 1/9-627-а.

 

Перший заступник Міністра                                                                  Є. М. Суліма

Вам також має сподобатись...