Житлово-побутова робота

Наказ МОН України “Про припинення передачі в оренду житлових та санітарно-побутових приміщень будівель гуртожитків”

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

«Про припинення передачі в оренду житлових
та санітарно-побутових приміщень будівель гуртожитків»

№ 623 від 15.09.2003
м. Київ

На виконання Плану організаційно-практичної роботи Міністерства освіти і науки по виконанню заходів з реалізації Національної доктрини розвитку освіти на 2002-2004 роки, затвердженого наказом МОН від 10.09.2002 р. № 508 та забезпечення житлом і умов проживання в гуртожитках студентів, курсантів, учнів і студентських сімей

наказую:

1. Начальникам управлінь освіти і науки обласних. Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, ректорам (директорам) вищих навчальних закладів:

1.1. До 1 серпня 2004 року припинити дії договорів оренди житлових та санітарно-побутових приміщень будівель гуртожитків навчальних закладів, підпорядкованих міністерству.

1.2. Здійснити до 1 вересня 2004 року комплекс заходів по проведенню відповідних ремонтних робіт, оснащенню санітарно-побутовим обладнанням приміщень загального користування та меблями житлових кімнат, приміщення яких раніше були об’єктами оренди.

1.3. Забезпечити безумовне виконання рішення колегії Міністерства освіти і науки від 21 лютого 2002 року. Протокол № 2/4-10 «Про сучасний стан та проблеми студентських гуртожитків,, удосконалення механізму поліпшення житлових умов та активізації виховної та позаурочної роботи в гуртожитках».

2. Директору департаменту економіки та фінансування Кулікову П.М., голові Державної інспекції навчальних закладів МОН України Бурлакову О.М., начальнику відділу фінансового контролю Миргородському В.Л., при проведенні тематичних перевірок та перевірок фінансово-господарської діяльності навчальних закладів забезпечити дієвий контроль використання приміщень гуртожитків за призначенням.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника міністра Богомолова А.Г.

Міністр В.Г.Кремень