Новини КПІ

Розпорядження щодо поселення на літній період ВПО, та дітей учасників АТО/ООС

ЗОБОВ’ЯЗУЮ

1.             Директору студмістечка Іщенку О. А. забезпечити поселення в літній період 2019 року за тарифами навчального процесу згідно Положення про оплату за проживання у студентських гуртожитках КПІ ім. Ігоря Сікорського:
    1. Студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського з тимчасово окупованої території України та осіб зазначених у Постанові Кабінету міністрів України №975 від 23.11.2016 «Про надання державної цільової підтримки деяким категоріям громадян для здобуття професійно-технічної та вищої освіти».
    1. Випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського ОС бакалавр допущених до участі в конкурсному відборі за освітнім ступенем магістр з тимчасово окупованої території України та осіб зазначених у Постанові Кабінету Міністрів України № 975 від 23.11.2016 «Про надання державної цільової підтримки деяким категоріям громадян для здобуття професійно-технічної та вищої освіти».
    1. Випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського ОС магістр з тимчасово окупованої території України та осіб зазначених у Постанові Кабінету Міністрів України №975 від 23.11.2016 «Про надання державної цільової підтримки деяким категоріям громадян для здобуття професійно-технічної та вищої освіти» поселити по 31.07.2019.
  2. Директору студмістечка Іщенку О. А. поселення здійснювати за поданням проректора з науково-педагогічної роботи П. О. Киричика.
  3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на проректора з науково-педагогічної роботи П. О. Киричика.

Перший проректор                                                              Ю. І. Якименко