26 вересеня 2016

Турклуб КПІ Глобус запрошує новачків

15 вересня пройшов щорічний вечір набору новачків до турклубу Глобус. КПІшники знайомились із керівниками груп, слухали розповіді, насолоджувались походними відео та фото гірських краєвидів.

ts-1

Що ж буде далі?

Вже з перших тренувань “новобранці” починають активно готуватись до гірських пригод. Попереду регулярні тренування двічі на тиждень, київські та всеукраїнські змагання, походи по Карпатам. І, як нагорода за наполегливу працю впродовж тренувального сезону, - похід у великі гори на Кавказ, Памір або Тань-Шань.

Проте життя клубу - це не тільки тренування. Принаймні тричі на рік активісти організовують клубні виїзди на скельні масиви та просто на природу. Вдень учасники клубу займаються на скелях чи мотузкових етапах, а ввечері - збираються біля вогнища та співають пісні. Адже романтика - це невід’ємна частина туризму.

Цікаві факти про ТК КПІ Глобус:

ts-2

- Глобус заснували у далекому 1952 році.
- Серед досягнень учасників - першопроходження гірськими масивами, експедиції у важкодоступні райони і призові місця на всеукраїнських змаганнях зі спортивного туризму;
- Глобус визнано кращим турклубом року за версією Асоціації Активного та Екологічного Туризму України.

Туристичні походи від турклубу Глобус - це захоплюючі подорожі, романтика мандрів та вірні друзі поряд.Обирайте керівника та записуйтесь на абсолютно безкоштовні заняття за посиланням: http://www.tkg.org.ua/node/34025

Ми запрошуємо усіх бажаючих, незалежно від рівня підготовки!

Автори: Марія Копачевська та Маргарита Сакова