20 березня 2017

Про субсидії за направленням

Гарні новини!
Після консультацій юридичного відділу ППОС з працівниками відділу субсидій Солом'янської РДА ми з'ясували, що громадяни, які проживають в гуртожитках КПІ за направленням, також мають право на отримання субсидії, хоча для них процедура отримання буде дещо відрізнятися.
Студент може подати заяву на поселення як у КПІ, так і безпосередньо у відділ субсидій РДА (до заяви обов'язково додається угода на проживання).
Так чи інакше студент має особисто скласти там акт про поселення. Якщо студент має статус внутрішньо переміщеної особи — він надає справку яка це підтверджує, якщо ні — копію сторінки паспорта з пропискою, тоді працівники відділу відправляють запит для перевірки чи не отримує студент ще одну субсидію.
Також не забувайте підкреслювати нижченаведені (на фото) рядки в заяві.

13fpdzap4se