Навчання Новини КПІ Першокурснику

Адаптаційний курс для першокурсників

КПІ запрошує на АДАПТАЦІЙНИЙ КУРС З ФУНДАМЕНТАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН ДЛЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ на 2018–2019 навчальний рік

Курс дозволить поєднання трьох взаємопов’язаних процесів, а саме: усунення прогалин з фундаментальної підготовки, шляхом здобуття та систематизації знань, допоможе студентам адаптуватись до розуміння основ Вищої математики (Фізики), а також надасть можливість підвищення ефективності засвоєння студентами матеріалу університетських дисциплін.
Кожен студент, за своїм бажанням, буде мати можливість прослухати додатковий адаптаційний курс з відповідної фундаментальної дисципліни.
До роботи в групах залучені висококваліфіковані викладачі відповідних профілюючих кафедр університету, що дозволяє повністю синхронізувати програму додаткових занять з програмою викладання відповідних університетських дисциплін.
Навчання розпочинається з вересня (субота). Заняття будуть проходити в лекційно-консультативній формі.
Вхід вільний за попередньою реєстрацією (НАВЧАННЯ БЕЗКОШТОВНЕ).
За своїм особистим бажанням, студент буде мати можливість прослухати додатковий ПОГЛИБЛЕНИЙ КУРС відповідної фундаментальної дисципліни. Заняття планується розпочати з вересня (по мірі комплектації груп). Групи формуватимуться за рівнем підготовленості студентів, з метою підвищення якості навчання (НАВЧАННЯ ПЛАТНЕ).

Телефони для довідок: (097) 628 – 06 – 22; (063) 955 – 08 – 46 з 10:00 до 17:00 (пн.- пт.)
Адреса : 03056, м. Київ, вул.. Політехнічна,14, корп. 16, каб. 123, каб. 129

Вам також має сподобатись...