Перейти до вмісту
Профком студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського

Профком студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського

Надійність та опора

  • Про Профком
    • Що таке Профком?
    • Керівництво
    • Структура
    • Голови профбюро
    • Звітність
  • Першокурснику
    • Інструкція з поселення
    • Дислокація паспортистів
    • Розклад дня першокурсника
    • Голови профбюро факультетів
    • Карта студмістечка
    • Реквізити для сплати держ-мита
  • Питання-Відповіді
  • База документів
    • Документи навчальний процес
    • Житлово-побутова робота
    • Зразки заяв
    • Накази та розпорядження КПІ
    • Нормативно-правова база
    • Оздоровлення
    • Профспілкові документи
  • Стипендія
    • Стипендіальні новини
    • Стипендіальні документи
  • Студмістечко
    • Адміністрація студмістечка
    • Завідуючі гуртожитками
    • Документи студмістечко
    • Субсидія
    • Новини студмістечка
    • Оплата за проживання онлайн
  • Оздоровлення
    • Літнє оздоровлення
    • Зимове оздоровлення
  • Онлайн замовлення проїзних
  • Контакти

Перед тим як задати ваше запитання - пошукайте, можливо ми вже давали на нього відповідь

В КПІ видають дипломи европейського зразку?

03.10.2016

Как узнать время приёма невролога в поликлинике КПИ не заходя туда?

03.10.2016

Я учусь на первом курсе ТЭФ бюджет.Хочу перевестись на ИПСА или ФЕОТ(специальность таже). Как это сделать.

03.10.2016

Куда обратиться, если не зачислили стипендию на счет? На 5 курсе выдали новые карточки, активация прошла успешно, но на счет никаких переводов не выполнялось.

01.10.2016

Скажиіть будьласка , якщо я сирота та 5 років безкоштовно жила у гуртожитку, а зараз одружилася. Чи маю пільги на проживання за останній рік?

29.09.2016

Когда первая аттестация?

29.09.2016

Здравствуйте. Подскажите пожалуйста числа зачетной недели и экзам.сессии зимней

29.09.2016

Доброго дня. 1 курс ІТС стипендія буде?Чи з другого семестру? Дякую

29.09.2016

Басейн уже працює?

29.09.2016

14-го октября выходной?

28.09.2016

Когда первая аттестация?

27.09.2016

Если оформили субсидию в конце этого месяца (то есть сентябрь), то не нужно будет заново её делать, когда поменяют тариф за проживание в общежитие ?

27.09.2016

Коли буде комісія по поселенню в сімей. гуртожиток? І чи не відомо, яка буде ціна проживання (хоча б приблизно)?

27.09.2016

Добрый день! Будет ли в этом году экскурсия на Кока колу? Спасибо.

27.09.2016

дочь учится на 1курсе(17лет) а субсидию сказали можно оформлять с 18 лет правда ли это?

27.09.2016

Чи є курси довузівської підготовки від КПІ у місті Львові і що вони дають ?

27.09.2016

Доброго дня! Коли будуть видаватись пропуски в басейн?

27.09.2016

а нові тарифи зростуть з опалювального сезону?просто коли оформлять субсидію,якшо опалюв сезон буде або в середині жовтня або в листопаді?

27.09.2016

а коли буде відомо нові ціни на проживання?чи варто вже 1 жовтня брати справку на субсидію,чи буде з 1 жовтня вже нові ціни?

27.09.2016

покажите мне то место, где в законе указано, что я обязана платить за двоих, если живу с одной соседкой? в заявлении я указывала, что согласна жить с тремя соседками. найдите нам еще двоих. у меня денег нет оплачивать свободные кровати по цене живых людей. мое общежитие это вам не отель!

27.09.2016

Доброго дня. Навчаюсь зараз на 6 курсі, спеціаліст. Через кілька місяців захист диплому. Питання наступне. Якщо мене відрахуть/заберу документи/піду в академвідпустку/тощо, яким чином я зможу поновитись? Нюанси наступні. 1. Я спеціаліст, а потім спеціалістів уже не буде лише магістри (з +1 семестром навчання). 2. Я навчаюсь по старій програмі (це останій рік). По новій – мені треба буде доскладати деякі дисципліни. Крім того, є предмети, які збережуться, але їхня програма зміниться. Чи потрібно буде перескладати їх? Чи зможу я поновитись на шостий курс (чи наново вступати на 5-ий)? Чи можна тимчасово зберегти прописку в гуртожитку без проживання до мементу поновлення? Ви надаєте таку інформацію? Дякую.

26.09.2016

Имеет ли значение где проходить флюшку для поликлиники КПИ

26.09.2016

Здравствуйте! А можно вам на почту написать, (очень личный вопрос)

26.09.2016

Здравствуйте. Скажите пожалуйста, какой размер ректорской стипендии в этом году?

26.09.2016

Скажіть будь-ласка, якщо з дипломом спеціаліста поступати в аспірантуру – відстрочка від армії зберігається чи ні?

26.09.2016

« Назад1…246247248249250…431Вперед »
Ask Question
Facebook Pagelike Widget
© Авторське право 2026 Профком студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського. Всі права захищені.Chic Lite | Розроблена Rara Themes.Працює на WordPress.