Новини КПІ

Оплата в гуртожитках на час карантину

Як було вказано раніше, оплата за гуртожиток на час карантину підвищуватися не буде

https://t.me/studmisto/124

Але ті хто залишав (не виселявся) гуртожиток на тривалий час та зараз знову хочуть поселитися, мають пройти карантин в ізоляторі гуртожитку (14 днів), тому їх перепустки буде заблоковано.

https://t.me/studmisto/125

https://t.me/studmisto/126

Звернення дирекції Студмістечка КПІ:

“Шановні студенти!

Карантин подовжено до 24.04.20р.

Якщо Ви не плануєте повертатися у гуртожиток до кінця карантину, то маєте можливість виселитися дистанційно та не сплачувати з 01.04.20р. за проживання. Для виселення Вам необхідно написати заяву (зразок додається) та надіслати її якісну електронну копію до 15.04.20р. на електронну пошту: studmisto@kpi.ua. Оригінал заяви обов’язково відправити поштою на адресу: Студмістечко КПІ ім. Ігоря Сікорського, пр-т Перемоги, 37, м. Київ, 03056. Якщо Ви є неповнолітньою особою, то Вашу заяву має підписати разом з Вами один із батьків.

Виселення з гуртожитку у дистанційному режимі можливе лише у випадку відсутності боргів по оплаті до 31.03.20р.

Хочемо зауважити, що при оформленні виселення, мешканець втрачає право на субсидію і зобов’язаний повернути державі гроші, що отримав за ті місяці які не буде проживати у гуртожитку.

Поселення після закінчення карантину на поточний навчальний рік можливе тільки після медогляду у студентській поліклініці.”

Вам також має сподобатись...