Питання-Відповіді Питання-Відповіді Ваше ім`яВаш EmailВаше питання15+6= Перед тим як задати ваше запитання - пошукайте, можливо ми вже давали на нього відповідь Добрый день! Возник такой вопрос. Живу в общежити №14. Летом как всегда закрывают кухни в шахматном порядке. Первый вопрос: зачем закрывать по одной кухне на этаже, если оплату поднимают по сути в 2 раза, а для того, чтобы воспользоваться удобствами кухни, нужно или идти через весь коридор с продуктами и посудой, или – на один из соседних этажей? Второй: закрыли кухню и на 5, и на 4 этажах (в связи с ремонтом). На третьем же – рабочая только одна плита из двух. На четвертом этаже ремонт уже закончили. Открывать ее так никто и не собирается (ее помыли и повесили замок). Что делать в такой ситуации? На третьем нерабочая плита стоит уже давно, никто не проверял ее и не заменил. Неудобно очень носить свои продукты через весь этаж, а то и на 2 вниз.30.07.2015 Здравствуйте.Хотел уточнить,нужно ли нам самостоятельно закрывать карточные счета на которые начислялась стипендия( счет был в Надре) или же они закрываются автоматически ?30.07.2015 Зачем выселяться с общежития каждый год? И если я этого не сделаю что мне за это будет. 19-шка30.07.2015 Доброго ранку. Як я зрозумів, то саме моє питання було пустим, тому задам його знову: я вступаю до КПІ і в мене виникло питання щодо вступної кампанії (всюди дуже туманно про це написано і, можливо, тут отримаю більш конкретну відповідь). Припустимо. в мене 180 балів і пріоритет 1, а в іншої людини 181 бал, але пріоритет 2. кого з нас буде зараховано першочергово?30.07.2015 Здравствуйте. Возможно, вы сможете помочь с ответом. Я в этом году заканчиваю аспирантуру. В общежитии просто прописан без предоставления места. Возможно ли оставить прописку, если берут на ставку на кафедру работать?29.07.2015 Здравствуйте, можно ли летом ездить поездом по студенческому билету, а то у меня постоянно пишет, что указаны несуществующие серия и номер студенческого билета?29.07.2015 Коли починається поселення на 2015-2016 навчальний рік? Чи є якісь зміни у порядку поселення?29.07.2015 Уважаемый профком!На вопрос Катерины “можно ли жить в профилактории постоянно” вы ответили “Ні, жити там неможливо постійно. ПРофілакторій поселяють групи студентів/викладачів, які приїздять на час конференцій, олімпіад.Та родичі на декілька днів, якщо є вільні місця.”Довожу до вашего сведения: в конце июня этого года в профилакторий переселили студентов из общежития №12 (в их числе и мой сын) и они там будут жить , как минимум, следующий учебный год.29.07.2015 Склалась така ситуація. Я виіхала з гуртожитку в травні. Мене нема в списках на поселення. Мені це і не потрібно. Я закінчила 4 курс.Як мені зберегти прописку?29.07.2015 Добрый вечер! Я планирую поступать в аспирантуру КПИ. Есть ли возможность брать академический отпуск? Еще слышал, что в случае отчисления я буду обязан выплатить сумму за тот период который я успешно отучился при этом у меня не будет возможности восстановиться. Так ли это? Где можно детально об этом прочитать/узнать?29.07.2015 Вечер в радость, чефирок в сладость! Вопрос:где я могу ознакомиться с программой вступительных экзаменов на магистратуру на ФММ? Благодарю29.07.2015 Добрий день. Скажіть будь ласка, чи можу я на кілька днів поселити до себе в кімнату гостя? Наприклад двоюродного брата. Завідуюча гуртожитком сказала, що ні. Тільки рідні.28.07.2015 Доброго деня. Чи є можливість купити путівку в маяк якщо вже не студент кпі, якщо так скільки буде коштувати.28.07.2015 128.07.2015 Добрий день. Хочу переселитись з в іншу кімнату в тому самому гуртожитку (в якій є два вільні місця на даний момент). Чи є десь на порталі приклад такої заяви і чи обов’язково потрібно вказувати причину переселення?28.07.2015 Доброго дня! Вступаю на магістратуру. Проходжу. Але нам на кафедрі сказали прийти в приймальну комісію 18 серпня, щоб заповнити нижню частину заяви – вказати підсумковий бал та поставити підпис. Але я не можу. Зовсім. Бо буду далеко від Києва і приїхати не маю можливості. У мене питання – 1. Чи може за мене хтось поставити бал, дату і підпис? 2. Чи можна не приїзжати 18 серпня, а приїхати після 25-го і заповнити особисто? Намагався дізнатися це у приймальній комісії, але там зараз не до мене… Дякую! Сподіваюсь, що я все ж буду магістром:)))28.07.2015 Чи можу я якось забрати свою медичну картку з поліклініки що по вул. Янгеля. В цій картці є аналізи, які потрібні для подальших обслідувань. Але я вже отримав диплом, студентського і заліковки в мене немає. Дякую за відповідь.28.07.2015 27.07.2015 Здравствуйте, подскажите как перевестись на заочку после первого курса и до какого числа это надо сделать?27.07.2015 Доброго дня. Чи можу я ознайомитися з результатами стипендіальної комісії на ФІОТі? Де я можу дізнатися про це?27.07.2015 Скажіть, будь ласка, якщо закінчив в універі 3ій курс бюджет, можливо вступити до іншого вишу на бюджет, якщо покинути той, дей навчаєшся (або перевестись на заочку на контракт). Дипломf про освіту ще ж немає…Дякую27.07.2015 Чому у вступ інфо немає інформації щодо магістрів та спеціалісті26.07.2015 Для студентів (крім тих, які проживають в кімнатах підвищеного комфорту), при оплаті за проживання встановлюються пільги, згідно чинного законодавства України: 2.1. Сироти проживають у гуртожитках безкоштовно (за наявності відповідних документів). 2.2. Діти померлих учасників бойових дій мають право на 50% оплату за проживання, (за наявності відповідних документів). 2.3. Потерпілі внаслідок аварії на ЧАЕС І та ІІ категорій мають право на 50% оплату за проживання, (за наявності відповідних документів). кімнати підвищеного комфорту_це часом не сімейні кімнати?26.07.2015 вы писали, что стипендия уже насчитала, но ее нет до сих пор!!как такое может быть?!25.07.2015 Якщо серед працівнків профкому наявні такі люди які проходили віськову підготовку то скажіть важко було поступити?:-)25.07.2015