Питання-Відповіді Питання-Відповіді Ваше ім`яВаш EmailВаше питання8+20= Перед тим як задати ваше запитання - пошукайте, можливо ми вже давали на нього відповідь Скажіть, будь ласка, якщо закінчив в універі 3ій курс бюджет, можливо вступити до іншого вишу на бюджет, якщо покинути той, дей навчаєшся (або перевестись на заочку на контракт). Дипломf про освіту ще ж немає…Дякую27.07.2015 Чому у вступ інфо немає інформації щодо магістрів та спеціалісті26.07.2015 Для студентів (крім тих, які проживають в кімнатах підвищеного комфорту), при оплаті за проживання встановлюються пільги, згідно чинного законодавства України: 2.1. Сироти проживають у гуртожитках безкоштовно (за наявності відповідних документів). 2.2. Діти померлих учасників бойових дій мають право на 50% оплату за проживання, (за наявності відповідних документів). 2.3. Потерпілі внаслідок аварії на ЧАЕС І та ІІ категорій мають право на 50% оплату за проживання, (за наявності відповідних документів). кімнати підвищеного комфорту_це часом не сімейні кімнати?26.07.2015 вы писали, что стипендия уже насчитала, но ее нет до сих пор!!как такое может быть?!25.07.2015 Якщо серед працівнків профкому наявні такі люди які проходили віськову підготовку то скажіть важко було поступити?:-)25.07.2015 Если препод по баллам напутал, и поставил 3 вместо 4, и из-за этого у меня нет стипухи, то можно как-то ещё все исправить??25.07.2015 В чем дело: почему стипендия пришла минимальная и убрали вобще всю индексацию за все предыдущие месяцы? прошлый раз была 1400, а в этот раз 794 . в чем дело? ( перехожу на 3 курс,никакой практики нет)25.07.2015 поясність будь ласка чому прийшла взагалі мінімальна стипендія без нарахування(3 курс )25.07.2015 Де можна подивитись нормальний рейтинг серед поданих документів в КПІ? На вступ інфо можна посортувати за поданими заявками, але номер теж мішається, і нормально подивитись не виходит25.07.2015 Что делать, если не пришла стипендия, а средний балл 4.0?25.07.2015 Скажіть, будь ласка, кількість бюджетних місць на спеціальність “видавнича справа та редагування” ОКР спеціаліст/магістр. Дякую.25.07.2015 При поселении в апреле в семейное общежитие закрывали отработку. Сейчас говорят снова закрывать. Разве она была не на год вперед закрыта, т.е. до следующего апреля? Или отработка при поселении отличается от обычной отработки?25.07.2015 Чем отличаются студенты 1 и 3 курса. Почему 1 курс получил стипендию без индексации, а 3 с???25.07.2015 Доброго вечора! Підкажіть, будь ласка, комісія з питань поселення до сімейних гуртожитків буде у серпні чи вже у вересні (чи відома хоч приблизна дата)? Дякую.25.07.2015 Подскажите, пожалуйста, очередь к кастелянше за матрацом можно занимать с первокурсниками или существует какие-то правила, что вначале первокурсникам, потом всем остальным?25.07.2015 Можно ли перевестись на другой факультет, закончил уже 3 курс?25.07.2015 Добрый день.Подскажите пожалуйста, студентка 2-й курс, по итогам летней сессии должна быть стипендия.С какого месяца она будет?Может уже нужно карточку проверить?25.07.2015 А правда, что дипломы в этом году на А4 картонках напечатают? Или это фейк и чья-то больная фантазия? Или это временный диплом и когда-то потом следует ждать настоящий?25.07.2015 РђРіРѕРІ, РґРµ СЃС,епендС-СЏ? С…С,Рѕ Р·РЅР°С?”24.07.2015 Доброго дня! Що означає індексація проведена тільки для третього курсу? Я і моя подруга закінчили другий курс. Наказом від 6 липня мене переведено на третій курс так як практики немає, стипендії нарахували 730грн, у подруги практика і стипендії 940 грн. Це означає що 210 грн нараховані за практику? Третій курс ,кому нарахована індексація – це студенти, які вже переведені на четвертий курс? Дякую.22.07.2015 де можна замовити проїздні на метро на серпень ?22.07.2015 Питання про мій додаток до диплому магістра лишилося без конкретної відповіді. Коли мені видадуть долаток і де? ММІ22.07.2015 Хто може отримати ректорську стипендію? І як її оформити?22.07.2015 Доброго дня! Вступив на 5 курс на магістратуру. Денна форма навчання. Зараз мені запропонували пройти виробничо-наукове стажування на підприємстві. Але проблема в тому, що воно триває 10 місяців, починаючи з серпня. Чи можна оформити собі вільний графік (індивідуальний)? Компанія готова надати весь необхідний пакет документів. Куди звернутися з проблемою? Дякую!22.07.2015 Здравствуйте, а что на счёт стипендии в этом месяце? Сколько она будет? И когда?22.07.2015