Питання-Відповіді Питання-Відповіді Ваше ім`яВаш EmailВаше питання7+3= Перед тим як задати ваше запитання - пошукайте, можливо ми вже давали на нього відповідь коли буде стипендія за липень?20.07.2015 Доброго дня, чи відомо коли буде стипендія?20.07.2015 20.07.2015 Чому на магістра, на vstup.info стоїть два екзамена з англійської?19.07.2015 Добрый день. Я закончил 4-ый курс КПИ ФЭЛ и сдал экзамены в магистратуру. Если в августе я прохожу по конкурсу, должен ли я приезжать в Киев и сдавать какие-то документы или я зачисляюсь автоматически? Диплом бакалавра я не забирал.19.07.2015 Чому у 18 гуртожтку немає гарячої води і коли появиться ?19.07.2015 Добрый день! Скажите, а отсутствие горячей воды в 18-шке, это перемога или зрада? Спасибо!19.07.2015 Наш сын в феврале защитил диплом специалиста, но диплом до сих пор не забрал. Обязательно ли нужно обойти все с обходным или как и магистрам выдадут диплом, а додаток после того, как будет предоставлен обходной?19.07.2015 Доброго дня! Влітку закінчила магістратуру, вже виписалась з гуртожитку. Цікавить, у які терміни потрібно звернутися до паспортного столу за постійним місцем проживання і прописатися? Чи передбачені якісь штрафи за затягування цієї процедури? Дякую за відповідь!19.07.2015 18.07.2015 18.07.2015 Коли в липні прийде стипендія?18.07.2015 Доброго времени суток! Гаврушкевич написал на своей стене вконтакте, что стипендия будет до 20 числа, это значит, что документы уже в казначействе?17.07.2015 За яким принципом будуть видаватись стипендії з вересня 2015 року (4 курс) ?17.07.2015 17.07.2015 Что делать если у меня нет возможности сходить в 301 кабинет первого корпуса, что бы внести студенческий в базу. Можно ли это сделать дистанционно по телефону например?17.07.2015 Чому у цьому році на 4 курсі в середній бал порахували оцінки, які в диплому “зарах”? Тобто не диф. заліки також?17.07.2015 Добрый день! стипендия за июль будет тоже проиндексированная, или индексация была разовой?17.07.2015 Якщо я отримую диплом спеціаліста в 2016-2017 році, чи можу я змінити його на диплом магістра 1 чи 2 категорії, чи щось типу того згідно з новим законом про освіту17.07.2015 Індексація в липні буде?17.07.2015 Подскажите как считают средний балл диплома, как учитываются С и В. И какой балл должен быть для красного диплома17.07.2015 Підкажіть будь ласка, чи відомо щось з приводу індексації стипендії у липні?17.07.2015 Закінчив бакалавратуру, забираю документи. За словами викладачки, 21 липня буде урочистий випуск магістрів та студентів-заочників та я можу прийти Там диплом разом з додатком мені видадуть?17.07.2015 У деканаті ВПІ повідомляють, що прискорити процес отримання додатку до диплома магістра неможливо. Чи це правда? Що робити, якщо додаток потрібен терміново?17.07.2015 1 17.07.2015