Питання-ВідповідіДоброго дня! Напишіть будь ласка, чи мають право в 2018р. інваліди 2-ї групи , студент 5й курс, оплачувати 50% вартості проживання в гуртожитку? Дякую за відповідь.
Відповідь профкому:

В Угоді на проживання є такі пільги:
1. Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, проживають у гуртожитках безоплатно (за наявності відповідних документів).
2. Особи, визнані учасниками бойових дій; діти, один з батьків яких помер внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції, проживають у гуртожитках безоплатно (за наявності відповідних документів).
3. Діти померлих учасників бойових дій; діти осіб, визнаних учасниками бойових дій, мають право на 50% оплату за проживання (за наявності відповідних документів).
4. Діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи, мають право на 50% оплату за проживання (за наявності відповідних документів та довідки про відсутність призначення пільги на підставі інших нормативно-правових актів).
5. Потерпілі внаслідок аварії на ЧАЕС І та ІІ категорій мають право на 50% оплату за проживання (за наявності відповідних документів).