ДЛЯ ОРГАНІЗОВАНОГО ПОСЕЛЕННЯ СТУДЕНТУ 1-ГО КУРСУ ПРОПОНУЄТЬСЯ ПРИБУТИ В ДЕНЬ, ВКАЗАНИЙ У ВИКЛИКУ НА ПОСЕЛЕННЯ.

Поселення проводиться з 27 серпня до 27 вересня. Заздалегіть сплатіть держ. мито за реєстрацію в будь-якому банку (реквізити можна отримати в приймальній комісії КПІ або на сайті Профкому).

1. На підставі паспорту або ID-карти (також потрібна відмітка про виписку з постійного місця проживання в паспорті або довідка про зняття з реєстрації), квитанції про сплату держ. мита та виклику на навчання необхідно отримати ордер на поселення у паспортиста гуртожитку і зареєструватися у нього. Про місце знаходження паспортиста гуртожитку можна дізнатися у завідувача гуртожитком.

2. Пройти медогляд у студентській поліклініці КПІ по вул. Янгеля, 18/2 (при собі обов’яково мати довідку з відміткою про проходження флюорографії та довідку про щеплення).

3. Студенти-військовозобов’язані та призовники повинні стати на військовий облік (31 корпус, каб. 101). – обов’язково мати 2 конверти з марками по Україні (звертайте увагу на марки, має бути 5 грн) + зробіть декілька копій паспорту та ідентифікаційного коду.

4. З ордером, відміткою від лікаря та паспортиста (для військовозобов’язаних та призовників — з відміткою Солом’янського райвійськкомату в м. Києві (1 курс отримує у 31 корпусі з 27.08 по 31.08) необхідно звернутися до завідувача гуртожитком для поселення.

5. У гуртожитку укласти Угоду (Контракт) (видається при поселенні) з дирекцією студмістечка на проживання у гуртожитку, ознайомитися з «Правилами внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках КПІ», пожежної безпеки та оплатити за проживання на сайті hostelpay.kpi.ua або у будь якому відділені банку не менше ніж на місяць вперед.

6. Отримати перепустку до гуртожитку в бюро перепусток (зворотня сторона 7 гуртожитку).

Гаряча лінія Профкому студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського: +38 044 204 83 86, +38 067 50 75 286