Новини КПІ Першокурснику

Інструкція з поселення

Для організованого поселення, студенту 1 курсу пропонується прибути в день, вказаний у виклику на поселення.

 1. Поселення проводиться з 27 по 30 серпня, якщо Ви не встигли прибути в зазначений у виклику день, поселитися зможете в будь-який інший робочий день до 27 вересня.
 1. Заздалегідь сплатіть державне мито за реєстрацію в будь-якому банку.
  Реквізити для оплати:
  Отримувач: УК у Солом’янському районі м. Києва/22012500
  Код отримувача (ЄДРПОУ): 38050812
  Код банку (МФО): 899998
  Номер рахунку: 33212879026010
  Призначення платежу: за реєстрацію місця проживання
  До сплати: 13,60 грн.
 1. У паспортиста гуртожитку подайте документи для реєстрації та отримайте ордер на поселення.
  При собі обов’язково мати:
  Паспорт або ID картку та копії обох сторін ID картки. Зніматися з реєстраційного обліку не потрібно, перереєстрація для проживання у гуртожитку виконується автоматично в м. Києві;
  Оригінал довідки про реєстрацію місця проживання (форма 13);
  Квитанцію про оплату держмита.
  Про місце знаходження паспортиста Вашого гуртожитку можна дізнатися на стенді гуртожитку або за посиланням https://studmisto.kpi.ua/poselennya/#pasp
 1. Пройти медичний огляд у студентській поліклініці КПІ по вул. Янгеля, 18/2 (При собі обов’язково мати довідку з відміткою про проходження флюорографії та довідку про щеплення).
 1. Студенти – військовозобов’язані та призовники, на підставі виклику на навчання, повинні обов’язково знятися з військового обліку у РВК за місцем проживаннята підчас поселення у гуртожиток стати на військовий облік (31 корпус, кабінет 101) . Обов’язково мати 2 конверта з марками по Україні (звертайте увагу на марки, вартість марки має бути 8 грн) + зробіть копію ідентифікаційного коду та паспорту або обох сторін ID картки + довідки про реєстрацію місця проживання (форма 13).
 1. З ордером, відміткою від лікаря та паспортиста (для військовозобов’язаних та призовників – з відміткою Солом’янського райвійськкомату в м. Києві (1 курс отримує у 31 корпусі з 27 по 30 серпня) необхідно звернутися до завідувача гуртожитком для поселення.
 1. У гуртожитку укласти угоду/контракт (видається при поселенні) на проживання, ознайомитися з «Правилами внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках КПІ», правилами пожежної безпеки, отримати перепустку та оплатити за проживання на сайті hostelpay.kpi.ua або у будь-якому відділенні банку не менше ніж на місяць вперед.

 

 

Гаряча лінія Профкому студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського: +38 044 204 83 86, +38 067 50 75 286

Вам також має сподобатись...