27 серпня 2017

Вже зовсім скоро

Шановні першокурсники.

Вже завтра (28 серпня) КПІ чекає на Вас з гарним настроєм на поселення.

Звичайно прохання було до всіх - їхати у день, який зазначено у виклику. Але якщо ви приїдете раніше або пізніше - то не проблема, просто будете довше стояти у чергах.

Не везіть з собою  зразу все. Воно вам зараз непотрібно. Візьміть речі максимум на декілька днів або тиждень.

Біля КПІ є відділення НП (58) - можна все передати й поштою.

Тепер про саме поселення - не беріть з собою всіх родичів та улюблених тварин. Вони будуть лише заважати. Під час поселення батьків не пускають, процедуру поселення проходять лише студенти. Батьки стоять за дверима. Єдине у чому вони можуть допомогти - це зайняти чергу у лікарні або військово-мобілізаційному відділі.

Налаштовуйте себе на те, що це гуртожитки, а не апартаменти готелю Хілтон. Звичайно не мамчина домівка, але й не сарай на задвірках.

Сам процес поселення не дуже приємний (просто потрібно писати, стояти у чергах, переживати) але результативний. Адміністрація студмістечка та студентські активісти налаштовані виключно на позитив і допомогу. Але коли люди починають хамити (переважно це роблять батьки) - це затримує сам процес поселення.

Після поселення - ви можете їхати додомуродичівгуляти або просто залишитись вже у своїй кімнаті

Але, 30 серпня 2017 року всіх першокурсників КПІ запрошує на урочисте свято ПЕРШОКУРСНИКА (програма тут http://kpi.ua/board-freshman-day). На свято одягайтесь так, як Вам буде зручно. Бажано гарненько, але головне адекватно (але й це не саме основне).

Після свята!!!! - а ось це найголовніше - БУДЬТЕ ЛЮДЬМИ!!!

Ви всі зараз максимально чемні і трішки розгублені. Але після того, як батьки Вас залишають, чмокають і беруть з Вас обіцянку поводити себе гарненько - ВСЕ!!!!! цей момент як міняє Вас з розумних дітей на щось невизначене і незрозуміле. Прохання, не перетворюйтесь на максимально впавше бидло з найгіршою поведінкою хомо сапієнсів. (Ми не говоримо, що так роблять всі, деякі, все ж таки, пам’ятають своє ім’я і тримають обличчя)

Насправді це не смішно, а на ранок буває прикро. Не робіть так, щоб вас відрахували або виселили ще до початку навчання. Не сумнівайтесь - це реально.

І найголовніше - початок навчання 1 вересня 2017 року!

Вже зовсім скоро