Початок травня… Перші по-справжньому теплі дні, вже літній настрій закрадається в душі, коротшими стають спіднички й більш відкритими кофтинки. Нові яскраві кольори вплітаються в гамірні студентські компанії, що юрбляться біля відчинених підвіконь у корпусах, весело відпочивають на “Поляні” чи просто кудись поспішають Політехнічною вулицею. І кожному вже таким близьким здається літо, таким багатообіцяючим… Скоро відпочинок: палке сонце, прохолодне море, барвиста природа і довгі приємні вечори. “Ой, треба ж бути у формі!”, – часто доводилося мені чути від своїх юних колег-студентів. Ми й так піклуємось про здоров’я, а тут ще й нагода видалась похизуватись своїми успіхами перед величезною публікою.

фото 11.05.2011