Дипломи #КПІ #КПИ
1. Звернувся до першого проректора Якименка, зробити графік видачі дипломів по факультетам- пообіцяв на понеділок.
2. Сплата за дипломи через бухгалтерії факультетів (9 грн. диплом+13 грн. додаток=22 грн.). В основному зробили сплату через старост (видається квитанція і список групи старості).
3. Ніяких заяв на отримання диплому чи додатку європейського зразка не потрібно.
4. Диплом і додаток виготовляються відразу європейського зразка українською та англійською мовами з відповідними кредитами.
5. Якщо раніше на факультеті збирали гроші на дипломи в сумі, що перевищує 22 грн. необхідно звернутися в бухгалтерію для повернення. Якщо виникають проблеми звертайтесь до Профком студентів НТУУ “КПІ” або особисто до мене.