Шановні студенти,

Ваші численні звернення та зауваження стосовно незрозумілої ситуації, що склалась навколо травневих, дуже сильно схвилювали ректора Михайла Захаровича.

Сьогодні відбувся ректорат, головним питанням якого був Наказ стосовно травневих свят. Було багато дискусій з цього приводу, а головна з них – це “Чому не вірно трактували Наказ?”. Питання загострилось ще тим, що на головному сайті КПІ було викладене невірна інформація, яка не відповідала самому Наказу. Людина, яка відповідає за сайт, виклала своє припущення, яке й призвело до проблем.

Сьогодні (09.04.2012), о 15.00 було зібрано всіх деканів та директорів на нараду. І було рекомендовано – у терміновому порядку довести інформацію до студентів та викладачів стосовно травневих свят.

Отже, доводимо рішення наради: Всім деканам/директорам факультетів/інститутів скласти тимчасовий графік навчання під час травневих свят. Можливі перенесення занять у інші дні. Вам потрібно уважно слідкувати за розкладом на факультетах, для того, щоб знати, коли і де будуть проходити пари, що припадають на травневі свята.

Вся інформація повинна бути на інформаційних стендах біля деканатів, у деканатах, у старост, у профоргів.

Дякуємо за всі задані запитання.

Помічник ректора, заступник голови Профкому студентів Мазур Марина.