Стипендія планує поступити на карточки 25 вересня (у разі успішного проведення коштів через казначейство) У касу 1го корпусу – 26 вересня (і буде видаватись п”ятницю, понеділок, вівторок).
Студенти 1го курсу, які не отримали свої студ. квитки для отримання стипендії ідуть у ті банки, які закріплені за Вашим факультетом
(Альфа банк ІХФ, ТЕФ, ЗФ, ФМФ, ІЕЕ
Надра банк ІФФ, ФЕА, ПБФ, ФПМ, ФІОТ, РТФ, ФММ, ФТІ, ІСЗЗІ, ІПСА
Креді Агріколь банк ММІ, ХТФ, ФБМІ
VAB банк ФЕЛ, ВПІ, ФАКС, ФЛ, ФСП, ФБТ, ІТС) і там отримують студ. квиток,
крім ФІОТ 1 курс – ці студенти просто йдуть у Надра з паспортом і отримують стипендію з паспортом або копією.
Адреси банків (Надра -16 корпус, ВАБ – Дегтярівська 27т, Креді Агріколь – пр. Перемоги 29, Альфа – пр. Перемоги 20).
Студенти 5го курсу (крім факультетів,які закріплені за Надра) – отримують стипендію у 1му корпусі, у касі (мати при собі посвідчення особи).
Студенти 5го курсу (банк Надра) – отримують стипендію у касі банку у 16 корпусі.