Новини КПІ

Київенерго погрожує відключити КПІ енергопостачання!!!

7 листопада Київенерго попередило КПІ про припинення енергопостачання в 35 навчальних корпусах та 20 гуртожитках в разі непогашення заборгованості за енергоносії.

Відповідні проплати КПІ здійснило своєчасно, але Держказначейство їх не пропускає (відповідне звернення від Профспілки до Уряду та Держказначейства було зроблено https://studprofkom.kpi.ua/old/news/2303 ).

Після попередження відповідний спільний лист від адміністрації та профкому студентів КПІ було направлено до голови КМДА Попова. Голова профкому студентів Андрій Гаврушкевич та голова Київської міської організації Олександр Яцунь провели зустрічі з керівництвом КМДА та відповідальними по відповідному напрямку щодо сприяння КПІ у вирішенні цієї проблеми. Також, від ректорату направлені звернення до Прем”єр-міністра та голови Держказначейства. Ддатково, Профком студентів звернувся до народного депутата Дмитра Андрієвського. Впевнені, що всі разом, не допустимо будь-які дії, що можуть порушити нормальне функціонування та життєдіяльність нашого університету. Про розвиток подій будемо повідомляти КПІ-шну спільноту та освітянську громаду України.

Лист до Азарова М.Я., Табачника Д.В., Попова О.П., Харченко С.І., Андрієвського Д.Й.